Anasayfa
  • Biz kimiz ne iş yapıyoruz kısaca anlatalım;
slider image

Osmanlı Camii Donanımları Hakkında

Cami sektöründe tecrübemiz eskilere dayanmakta olup; Osmanlı Cami Donanımları adı altında firmamız 2000’li yıllarda İlhan ÜNLÜ tarafından şahıs firması olarak kurulmuştur.

Firmamız Türkiye genelinde bir çok cami projesinde farklı imalatlarla bu hizmette yer almıştır. Günümüz teknolojisi ile Osmanlı cami mimarisini birleştirerek kurumsallaşma yönünde mimari ve sanatsal alanda adımlar atmaya devam etmektedir. Amacımız Osmanlı Cami mimari sanatını, Osmanlı Cami Donanımları adı altında uygulayarak bu sanatı yaşatıp aynı zamanda hizmet sunarken en iyisini ve kaliteyi monte etmektir. Hedefimiz Osmanlı cami kültürünü yaptığımız eserlerle birleştirip gelecek nesillerimize aktarmaktır. Yaptığımız işçiliklerde sanatsal beğeniyi ön planda tutup, eski eserlerdeki aslına uygunluğu sağlayıp, sağlamlığı, dayanıklılığı ve estetiği uygulamaktır.

Vizyonumuz :
Hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik, yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz tatmin ve memnuniyetini sağlamak.

  • ● Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.
  • ● İnsanlığa ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.
  • ● Teknoloji çağının getirdiği yenilikçi ve sanatsal gerçekler doğrultusunda, Osmanlı cami kültürünü yaptığımız eserlerle gelecek nesillere aktarmak ve yaşatmak.


Misyonumuz :
Gerekliliğini önceden sezinleyip; Hızlı değişim sürecinde duracağı yeri doğru tespit ederek Osmanlı Cami kültürü ile ilgili stratejiler geliştirerek mimari sanatsal gelişime hizmet etmeyi amaç edinmiş; Yalnızca üretimde değil, tasarımda da kalite sunmayı hedef edinen, Müşteri ile güvene dayalı ilişkiler kurarak sürdüren bir misyona sahiptir.

Ekibimiz

Profesyonel Çalışma Ekibimiz
Ilhan Ünlü Osmanlı Cami Donanımları
İlhan ÜNLÜ
Cami Dergisi Fuar 2015
İlhan ÜNLÜ
İlhan ÜNLÜ
Fuar 2015 Röpörtaj
Imalathane
İmalathane
Osmanlı Cami Donanımları
Vitray Pencereleri
Vitray Pencereleri
Vitray Pencere Referansları
/